Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 січня, 17:00:57

Політика

Підприємиця з Чернігівщини увійшла до Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України 09:14

Підприємиця з Чернігівщини увійшла до Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 18/2021 «Про персональний склад Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва».

Читайте більше в розділі Політика

Економіка

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Читайте більше в розділі Економіка

Культура

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки 09:43

Захисники монументалізму: як у Чернігові рятують унікальні мозаїки

Бачили картини з камінців на стінах будівель? Їх створили художники 1960-1990-х років. Подібні мозаїки митців Х-ХІІІ століття і досі прикрашають храми України. Вони пережили війни, стихійні лиха, різні режими, але в сучасному міському просторі більш нові роботи, виконані тими ж візантійськими техніками, виявилися зайвими. В останні 10 років їх активно знищують.

Читайте більше в розділі Культура

Освіта та навчання

Запобігання корупції в органах влади: основні засади 12:26

Запобігання корупції в органах влади: основні засади

Новації законодавства з питань запобігання корупції, особливості подання електронних декларацій та відповідальності публічних службовців за порушення антикорупційного законодавства розглядалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Читайте більше в розділі Освіта та навчання

Спорт

Десна - Діназ 4:2 10:33

Десна - Діназ 4:2

В контрольному поєдинку обіграли лідера другої ліги.

Читайте більше в розділі Спорт

Стиль

Чернігів: з 22 січня по 20 березня - часткове перекриття руху почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина 12:52

Чернігів: з 22 січня по 20 березня - часткове перекриття руху почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина

Згідно з рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради, з 22 січня по 20 березня 2021 року для проведення робіт на водопровідній мережі комунального підприємства «Чернігівводоканал» дозволено часткове перекриття руху автотранспорту почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина на ділянці від нежитлової будівлі №14 (автозаправна станція) до залізничного переїзду.

Читайте більше в розділі Стиль

Відпочинок

21 січня - Міжнародний день обіймів 07:52

21 січня - Міжнародний день обіймів

За вже сформованою традицією це незвичайне свято відзначається переважно в молодіжному та студентському середовищі. Саме там воно і зародилося. Колись, ще в 70-х роках минулого століття в середовищі західної молоді виникла дивна ініціатива.

Читайте більше в розділі Відпочинок