Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 квітня, 22:45:10

За відпочинком та комфортом до готелю “ШишкіNN”. ФОТО

27.06.2012   11:10

Кубометри свіжого чистого повітря, на скільки зору вистачить величезні сосни та зелена трава, невелике озеро для риболовлі, активний відпочинок та насолода тишею – ось що чекає на тих, хто приїде відпочити до еко-готелю “ШишкіNN”. Розташувався цей куточок екологічного відпочинку на річці Снов.

  • Хол еко-готелю
  • Конференц-зал еко-готелю ШишкіNN
  • Прес-конференція з нагоди відкриття готелю ШишкіNN
  • Гранд кафе в еко-готелі ШишкіNN
  • Еко-готель ШишкіNN
  • Еко-готель ШишкіNN
  • Еко-готель ШишкіNN
  • Еко-готель ШишкіNN
  • Еко-готель ШишкіNN
  • Дитяча кімната в еко-готелі ШишкіNN
  • Ресторан Шкатулка в готелі
  • Ресторан Шкатулка в готелі
  • Еко-готель ШишкіNN

І хоча відкриття його заплановане на початок липня, сьогодні він гостинно відкрив свої двері для чернігівських журналістів. Спочатку аби пояснити звідки виник і заради якої мети був збудований цей готель керівник закладу Едуард Дружбін та Сергій Пушкарьов провели прес-конференцію, а потім провели екскурсію “в номера”, більярдну, дитячу кімнату та ресторани “Гранд Кафе” та “Шкатулка”.

На сьогодні, за словами керуючого директора Едуарда Дружбіна, здається в експлуатацію перша лінія еко-готелю, що включає 41 номер, 2 ресторани та 2 конференц-зали. Звичайно ж директор розповів про назву: “Наш готель називається “ШишкіNN” і для цієї назви є дві причини. Перша, це те, що готель розташований в центрі 60-річного соснового лісу, який весь усіяний шишками. А друга – шишка завжди була символом довголіття, безсмертя. А тому є прямий зв’язок між назвою готелю та послугами, які тут будуть запропоновані відвідувачам”.

Будуючи готель, власники заздалегідь подумали про екологічність матеріалів, енергозберігаючі технології та комфорт для відпочиваючих. Наприклад, температура у кімнатах регулюється автоматично в залежності від того є в ній людина чи ні. Ще тут є система повторного використання тепла і багато інших цікавинок, які перетворюють звичайні будинки на “розумні”, де влітку зберігається прохолода, а взимку тепло.

Але в готелі піклуються не лише про комфорт та зручність, тут можуть запропонувати активний відпочинок: прогулянки на квадроциклах та конях, полювання та риболовлю, спортивні ігри та екскурсії. Потурбувалися власники і про любителів інтелектуального спорту – більярд. П’ять столів та професійні набори київ, шарів задовольнять навіть самого вибагливого гравця.

Є тут забавки і для дітей. Дитяча кімната, де батьки зможуть залишити своє чадо під наглядом, вражає яскравими меблями, килимом з лабіринтами та… стінами, на яких можна малювати. І за це ніхто не буде сварити, навпаки, ще й маркери дадуть.

Едуард Дружбін каже, що найближчим часом буде відкритий спа-комплекс для відвідувачів, а сам еко-готель стане еко-курортом, рівних якому немає в Чернігівський області.

Готель претендує на 4 зірки і це підтверджується не лише дизайном номерів та їх меблюванням, наборами у ванній кімнаті та кількістю рушників. Про це свідчить і те, що з адміністративного корпусу до кімнати чи до ресторанів гість може пройти не виходячи на вулицю. За словами піар-менеджера Сергія Пушкарьова кожна деталь має значення і весь персонал прагне відповідати стандартам чотиризіркового закладу.

Що стосується цін, то вони тут відповідні до якості – від 600 гривень за стандартний номер на одного. Сюди входить один сніданок. Якщо ви будете відпочивати вдвох у стандартному номері, то доведеться ще доплатити 100 гривень. Є номери з ексклюзивним дизайном та збільшеного розміру, то вони вже дорожчі. Також є можливість доставляти дитяче ліжко або розкладушку.

І хоча ціни немалі, готель ще офіційно не відкрився, а від бажаючих пожити та відпочити тут вже нема відбою. І більше того, на осінь вже є бажаючі відсвяткувати тут весілля.

Тож як бачимо Чернігівщина потроху поповнюється комплексами для туристів і перетворюється на справжню перлину відпочинку.

Фото Олексія Письменного

Останні новини Чернігівщини

Що роблять громади області з тисячами тонн відходів від руйнувань через війну 15:41

На сьогодні у Чернігівській області обліковується 16,7 тисячі тонн відходів від руйнувань, що утворилися внаслідок пошкодження будівель та споруд під час бойових дій, терористичних актів, диверсій, а також під час робіт з ліквідації їх наслідків.

Для рятувальників з Чернігова запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови 15:29

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС Чернігівщини.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу 15:25

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

Напад на журналістів телеканалу “Дитинець”: рік марного розслідування 09:56

Минуло більше року від резонансного для Чернігова порушення прав журналістів на професійну діяльність.

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею 09:43

У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.