Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 20:29:53

Фейсбучний мікс до ранкової кави №2

03.04.2015   09:13Агенцiя

Вчора, 2 квітня, чернігівські користувачі фейсбуку багато уваги приділяли таким подіям: вартість проїзду у міському транспорті, призначення керівника обласної міліції.

А серед цікавих цитат пропонуємо наступну підбірку.

- про квазівояків та людей у формі:

- щодо призначення керівником обласного УМВС Едуарда Альохіна:

 

- про Громадську раду при Чернігівській ОДА, яка безрезультатно збирається кілька місяців, та в черговий раз 1 квітня виявилясь недієздатною, коментує Василь Чепурний:

- про російську агресію, Путіна, комуністів та ... Африку:

- про закордонний паспорт, черги і 200 грн за "без черги", пише Світлана Сокол:  "Отакі натовпи за закордонним паспортом. Мало того що за цей документ здирають майже 600 гривень, так іще маринують людей.Люди кажуть, що є можливість пройти без черги, ця "послуга" плюс 200 грн. А я от чекаю отримання вже 40 хвилин, дзуськи їм. Беспредел реальний, крім матюків не знаходжу жодного слова з нормативної лексики".
 

- про професію журналіста та інтерв’ю:

- про ремонт лавочек на Валу (дрібниця, а корисно):

- про холостяцький салат  та карі очі:

До теми: Фейсбучний мікс до ранкової кави

 

 

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини