Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 вересня, 13:04:35

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу

26.04.2024   15:25Агенцiя

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

 Чергова офлайн зустріч представників влади, служби зайнятості, соціальних партнерів, місцевих роботодавців, внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій за «круглими столом» відбулася в Борзнянській міській раді. Йшлося про можливості та послуги для переселенців та ветеранів війни.

За словами директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник, адаптуватися на сучасному ринку праці та працевлаштуватись цим категоріям громадян допоможе низка безкоштовних сервісів та послуг, серед них: підбір роботи, залучення до тимчасової зайнятості, навчання новим професіям, зокрема шляхом надання ваучера, гранти на створення або розвиток власної справи тощо. Для роботодавців діють компенсаційні програми за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій та за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю.

Як працюється сільгоспвиробникам в умовах воєнного стану і чи створюють вони нові робочі місця, фахівцям служби зайнятості розповів керівник ТОВ «Борзнаагроптахопродукт» Іван Іваній – успішний аграрій, чиє ім’я відоме далеко за межами Борзнянщини. За його словами, основним видом діяльності підприємства є виробництво борошномельно-круп’яної продукції, а це - борошно, пшоно, пшенична, кукурудзяна, гречана, ячнева, перлова крупи. «Борзнаагроптахопродукт» також виготовляє олію, комбікорми для птиці, розводить птицю та продає підрощений молодняк (курчат м'ясо-молочної породи та бройлерів), надає послуги з переробки зернових культур, заготовляє та реалізує дрова населенню. Незважаючи на нинішній скрутний та неспокійний час, підприємство продовжує працювати, виробляти українську продукцію і створювати нові робочі місця, забезпечуючи роботою місцевих жителів. Так, цього року за сприяння служби зайнятості на ТОВ «Борзнаагроптахопродукт» було працевлаштовано трьох безробітних апаратниками круп'яного виробництва.

Є запитання? Звертайтеся на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35

Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30

Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37

На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34

Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини