Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею
У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.
Відповідні рішення погодили на виконавчому комітеті Чернігівської міської ради 24 квітня.
– Три рішення ми приймаємо. Перше – даємо дозвіл на перерахування коштів на КП «ЧТУ», для того, щоб вони розрахувалися з підприємством за виготовлення тролейбусів. Друге – вносимо зміни до мережі маршрутів міського електричного транспорту. Третє, щоб на цьому маршруті застосувався однаковий тариф, враховуючи, що будемо окрім тролейбусів додавати туди ще й автобуси, – пояснив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.
Маршрут № 1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» обслуговуватимуть тролейбуси з автономним запасом ходу. Вони курсуватимуть з інтервалом руху у 20 хвилин. Чотири машини придбали коштом міського бюджету у місцевого виробника.
– Щоб зробити 20-хвилинний інтервал, чотирьох тролейбусів недостатньо, тому буде залучатися і автобусний склад. Але тариф буде однаковий на всьому маршруті, незалежно від виду транспорту, – говорить Ломако. – Вважаю, це важливий маршрут для міста. З'єднання Шерстянки та Подусівки з центром та Бобровицею, значно покращить транспортне забезпечення наших мешканців.
За схемою руху цього тролейбусного маршруту буде також облаштовано зупинки громадського транспорту, там, де їх немає. Цим питанням вже займається управління ЖКГ.
Маршрут запрацює як тільки будуть виконані роботи з організації місць для безпечної висадки (посадки) пасажирів зі встановленням відповідних знаків, та за погодження патрульної поліції.

Схема руху тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»
Від кінцевої зупинки «Діагностичний центр»: вул. Шевченка, вул. В. Тарновського, вул. Гетьмана Полуботка, вул. П’ятницька, вул. Київська, вул. І. Мазепи, вул. Любецька, вул. Ріпкинська, вул. Тероборони, вул. Дніпровська, вул. Попова, вул. Ціолковського, вул. Д. Самоквасова, вул. Текстильників до кінцевої зупинки «Мікрорайон Шерстянка» в прямому напрямку.
Та в зворотному напрямку: від кінцевої зупинки «Мікрорайон Шерстянка»: вул. Попова, вул. Дніпровська, вул. Тероборони, вул. Ріпкинська, вул. Любецька, вул. І. Мазепи, просп. Миру, просп. Перемоги, вул. О. Молодчого, вул. Шевченка до кінцевої зупинки «Діагностичний центр».
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.