Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 00:41:49

У Прилуках будуть проходити зйомки художнього фільму "Мелодія для батька"

22.12.2016   07:56

Союз Молодих Кінематографістів України розпочав національний культурно-патріотичний кінопроект «Слава Україні - Героям Слава!».

Проект підтримано: Національною Кіностудією Художніх Фільмів ім..Довженко, Міністерством Оборони, Міністерством Культури України, Міністерством Освіти і Науки України, літературним конкурсом «Коронація Слова» та місцевими органами влади нашої країни. Проект складається з семи короткометражних фільмів, об’єднаних однією тематикою - героїзм та патріотизм сучасного українця, які складатимуть повнометражний кіноальманах.

Мета проекту - прокласти шлях до сердець українців, запалити вогонь віри в серцях тих, що вже втратили надію на яскраве майбутнє нашої держави; надихнути та підтримати тих, хто продовжує сподіватися та діяти. Розповісти про героїчні подвиги простих українців.

Сучасна творча, креативна молодь Прилуччини приймає активну участь в створенні одного із фільмів, що планується знімати в Вашому регіоні (м. Прилуки). Молоді кінематографісти працюватимуть під керівництвом заслужених діячів України.

В м. Прилуки будуть проходити зйомки художнього фільму «Мелодія для батька» про подвиг лікаря. В ньому розповідається про долю лікаря, що втратив на війні сина. Син був дуже талановитим композитором, любив Україну і пішов добровольцем на війну. Його вбив жорстоко ворог при цьому подзвонивши батькові і сказавши про свій злочин. За збігом обставин вбивця потрапив на операційний стіл батька юнака. Яке рішення лікар прийме: відомстити за сина чи врятувати ката своєї дитини?

Прем'єра планується по кінотеатрах країни у лютому 2017 р. з нагоди річниці Революції Гідності.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.