Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 09:35:26

"Молодіжний" у Прилуках

13.12.2014   14:12

Останнім часом вистава «Стільці» Чернігівського молодіжного театру успішно мандрує театральним простором України, повідомляє Хвиля Десни.

З часу створення вона вже завітала до Києва, Одеси, Кременчука, а 30 листопада відвідала місто Прилуки. Невеликий екскурс: «Стільці» поставив молодий режисер Євгеній Сидоренко (актор театру), це його дипломна робота.

Виставу створено в «Майстерні актора» при Молодіжному театрі. У головних ролях – провідні артисти Молодіжного Роман Покровський та Юлія Матросова.

Варто сказати, що Прилуки можна сміливо назвати театральним містом. Тут постійно відбуваються театральні фестивалі й навіть є своя театральна будівля (нині міський палац культури). А саме завдяки його новому директорові Артемію Аніщенку щонеділі тут — театральні вечори, в яких беруть участь абсолютно різні театри й театральні студії.

Як зазначив Артемій Аніщенко, «Театральні вечори ставлять за мету повернути прилучанам присутність театру в місті та інтерес до нього, дати можливість культурно проводити вихідний день, а також зібрати кошти для воїнів АТО з Прилук». Справа ця потрібна, і приємно, що команда з Чернігова зробила свій невеликий внесок у цей проект.

Вистава «Стільці» була стовідсотковим експериментом для всіх: і для режисера, і для працівників палацу. Режисер змусив робітників сцени попрацювати в зовсім іншому ритмі. Загалом «Стільці» Ежена Іонеско для Прилук — перша зустріч із театром абсурду. І було приємно, що малу сцену глядач заповнив повністю. Здебільшого це була молодь, котра уважно слідкувала за акторами й була занурена в атмосферу вистави, що підтверджували повна тиша в залі та бурхливі оплески.

Після вистави відбулася прес-конференція, на якій приємно здивували підготовлені журналісти, що із захопленням розпитували режисера та акторів і намагалися розшифрувати код, який режисер заклав у виставу. Тож театру бути на такій благословенній землі.

Останні новини Чернігівщини

Олена Костевич та Олег Омельчук вибороли олімпійську бронзу в міксті

Олена Костевич та Олег Омельчук вибороли олімпійську бронзу в міксті 09:23

Вдалим для українців став початок четвертого змагального дня Ігор ХХХІІ Олімпіади, що тривають в столиці Японії. Скарбничка нашої збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою.

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області 09:18

У результаті аналізу дорожньої обстановки за 2020 рік та перше півріччя 2021 року поліцейські визначили три місця концентрації ДТП: автомобільні дороги М01 "Київ — Чернігів — Нові Яриловичі", М02 "Кіпті — Глухів — Бачівськ" та Н27 "Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч".

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:07

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 26 липня по 08 годину 27 липня 2021 року

27 липня - які свята сьогодні?

27 липня - які свята сьогодні? 09:03

27 липня 2021 року відзначають День святих Акили та Онисима-чудотворця. Саме з цього періоду починають поступово жовкнути листя та трава.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини