Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської області.
Всього протягом доби нараховано 6 обстрілів (59 вибухів) із різних видів озброєння.
Семенівська громада:
Семенівська громада:
Блешня - 15 приходів, ймовірно ствольна артилерія.
Городнянська громада:
Сеньківка - 3 приходи, ймовірно міномет 120 мм.
Новгород-Сіверська громада:
Грем’яч - 9 приходів, ймовірно міномет 120 мм.
Сновська громада:
Хрінівка - 3 приходи, ймовірно міномет 120 мм.
Клюси - 24 приходи, ймовірно міномет 82 мм.
Єліне - 5 приходів, ймовірно міномет 120 мм.
На щастя, інформація про загиблих або поранених серед місцевого населення, не зафіксована.
Останні новини Чернігівщини
Шість шкіл області отримали STEM-субвенцію в межах «Профільної» 11:59
Так, сучасні освітні простори цьогоріч запрацюють у школах Мени, Козельця, Новгород-Сіверського, Бахмача, Прилук і Чернігова.

Корюківські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму межу у 15 разів 11:53
Співробітники сектору реагування патрульної поліції Корюківського райвідділу склали на правопорушника адміністративні матеріали за фактом керування автомобілем у нетверезому стані.
Чернігівські поліцейські розслідують обставини автопригоди, в якій травмувався неповнолітній пішохід 11:51
17 червня о 14-й годині до поліції надійшла інформація, що водійка легковика здійснила наїзд на 13-річного хлопчика, який переходив проїзну частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції.

Послуги служби зайнятості ветеранам війни 11:45
Щоб допомогти ветеранам війни адаптуватися до мирного життя, знайти роботу і побудувати кар’єру, служба зайнятості пропонує їм низку дієвих послуг та заохочує роботодавців працевлаштовувати таких громадян.
Ракетний удар по Чернігову в ніч на 17 червня 11:42
У ніч на 17 червня 2025 року по території міста Чернігів було завдано ракетного удару. На щастя, жертв серед цивільного населення немає.