Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 04:43:06

Присягнули на вірність Українському народу і правосуддю

15.08.2023   10:45Агенцiя

Сьогодні, 14 серпня, лави територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області поповнились новими співробітниками. Молоді люди - парубок і дівчина обрали шлях судового охоронця і розпочали його з урочистого складання присяги на вірність Українському народу і правосуддю. З цієї нагоди увесь особовий склад командування зібрався на урочистий захід.

Після традиційного виконання Державного Гімну т.в.о. начальника територіального управління Служби судової охорони полковник Служби Олег Головешко привітав і вручив новобранцям службові посвідчення.

Він зауважив, що сьогоднішня присяга є знаковою подією для територіально управління. Днями під охорону Служби буде прийнятий останній об`єкт системи правосуддя Чернігівської області - Бобровицький районний суд, де новоприбулі співробітники нестимуть службу.

- Присяга для кожного судового охоронця - це своєрідний крок до повного усвідомлення себе, як захисника Феміди і усіх громадян, які звертаються за захистом своїх інтересів, прав чи свобод до правосуддя, - звернувся до підлеглих Олег Головешко.  – Для вас - це новий щабель вашого життя. Вже завтра ви вперше приступите до виконання своїх обов`язків. Бажаю вам сили духу, витримки і мужності. Вірю, що ви з честю нестимете звання співробітника Служби судової охорони і станете взірцем професійної майстерності.

Нагадаємо, на сьогодні під охороною Служби судової охорони перебувають 29 із 30 органів системи правосуддя, які знаходяться у зоні відповідальності територіального управління.
 

 

Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
Наталія Свириденко

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини