Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 квітня, 03:40:42

ЖЕКи передають старшим будинків, де є укриття, генератори та біотуалети, які придбані за кошти міського бюджету

08.09.2022   08:46Агенцiя

Передача генераторів, біотуалетів, лавок та ємностей для води представникам будинків, де є найпростіші укриття.

У Чернігові за кошти, які передбачені міською Програмою удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки, придбано вищеперераховане, передано ЖЕКам, які в свою чергу віддають це для зберігання і користування представникам кожної адреси, за якою знаходиться багатоквартирний будинок з укриттям. 

Уже придбано 470 генераторів, понад 200 біотуалетів та 2000 лавок. Рішенням виконкому від 1 вересня їх розподілили між комунальними підприємствами, що надають послуги з управління багатоквартирними будинками. Вони, в свою чергу, передають обладнання мешканцям під відповідальність старших будинків. Приватні управителі багатоповерхівок та ОСББ отримають устаткування від комунальних підприємств.

Наприклад, як розповів начальник КП "ЖЕК-13" Віталій Красовський із 223 будинків, які обслуговує його підприємство, 131 має укриття. З представниками кожної адреси були проведені зустрічі, аби з'ясувати потреби: комусь потрібен тільки генератор, а хтось прийняв рішення отримати для користування все запропоноване. Загалом, від людей вони отримали 95 письмових заяв, де зазначені були їх потреби. 

— На сьогодні ми отримали 67 генераторів, 41 туалет, 850 лавок і 500 ємностей для води. Наразі ми отримане передаємо людям, але очікуємо ще на партію генераторів, — розповів Віталій Красовський. 

Обладнання передають старшим будинків за договором утримання матеріальних цінностей. 

За словами начальника Управління ЖКГ Ярослава Куца, до кінця вересня надійде ще 400 генераторів, 150 біотуалетів, 2000 лавок, які також будуть розподілені між ЖЕКами, а ті у свою чергу передадуть їх людям. Все це майно зберігатиметься саме у мешканців будинків, аби у випадку надзвичайної ситуації вони могли невідкладно ним скористатися. 

Нагадаємо, що у липні цього року було затверджено міську Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки. На її виконання передбачено 42 млн 975 тисяч гривень. За рахунок цих коштів, у тому числі, і закуповують генератори, біотуалети, ємності для води та лавки. 

З представниками кожної адреси, а це 955 будинків з укриттями, попередньо відбулися зустрічі за участю начальника відділу з НС та ЦЗН та очільників ЖЕКів, аби люди самостійно визначилися, що із запропонованого обладнання їм потрібне. За результатами отриманих від них заяв і проводиться закупівля

Прес-служба Чернігівської міської ради 

Останні новини Чернігівщини

Що роблять громади області з тисячами тонн відходів від руйнувань через війну 15:41

На сьогодні у Чернігівській області обліковується 16,7 тисячі тонн відходів від руйнувань, що утворилися внаслідок пошкодження будівель та споруд під час бойових дій, терористичних актів, диверсій, а також під час робіт з ліквідації їх наслідків.

Для рятувальників з Чернігова запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови 15:29

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС Чернігівщини.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу 15:25

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

Напад на журналістів телеканалу “Дитинець”: рік марного розслідування 09:56

Минуло більше року від резонансного для Чернігова порушення прав журналістів на професійну діяльність.

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею 09:43

У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.