Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 23:10:05

Звернення до представників засобів масової інформації та мешканців Чернігова

23.10.2025   10:58Агенцiя

Шановні представники ЗМІ та чернігівці! Просимо вас уважно поставитися до цього повідомлення та відповідально поширювати будь-яку інформацію, що стосується наявності у ваших домівках світла, води, газу та тепла.

З настанням холодів в Україні традиційно розпочинається опалювальний сезон. Останні кілька місяців армія російської федерації посилила обстріли об’єктів енергетичної та теплової інфраструктури, зокрема тих, від яких залежить функціонування Чернігова. 

Місто вже кілька разів занурювалося у повний блекаут, а значна частина роботи, виконаної тепловиками в міжопалювальний період в рамках підготовки до цієї зими, була знівельована ворожими атаками.

Попри це, енергетики та тепловики завжди докладають максимум зусиль, щоб відновити електропостачання і забезпечити, щоб у потрібний час ваші батареї стали теплими.

Ворог уважно відстежує ситуацію з відновленням пошкоджених об’єктів критичної інфраструктури — не лише за допомогою розвідки та дронів, а й через відкриті джерела інформації, зокрема ЗМІ та соціальні мережі.

Навіть побіжні згадки про швидкість відновлення електроенергії після обстрілів або появу тепла у домівках можуть допомогти ворогу оцінити ефективність своїх атак і скоригувати подальші удари.

Закликаємо:

    Представників ЗМІ — утриматися від публікацій, у яких згадується швидкість чи масштаби відновлення після обстрілів, а також будь-яка інформація про запуск теплопостачання у місті.
    Мешканців міста — не поширювати у соцмережах дані про те, коли саме у ваших домівках з’явилися світло, тепло, вода чи газ.

Світло, тепло, вода чи газ — це те, що ви обов’язково відчуєте, коли воно з’явиться. Але ворог не повинен знати, коли саме це сталося. Зберігайте інформаційну тишу. Це — питання безпеки міста.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини