Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 06:46:17

Вакансії громад Чернігівщини одними з перших з’явилися на "Біржі праці ОТГ"

05.03.2019   15:27Агенцiя

Сайт, на якому будуть зібрані вакансії об’єднаних громад з усієї України, запрацював наприкінці лютого. Інтернет-ресурс «Біржа праці ОТГ» був створений в рамках проекту «Створення біржі праці для об’єднаних територіальних громад», який впроваджує агенція Action Global Communications за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Цей портал стане майданчиком, де перетинаються інтереси шукачів роботи та кваліфікованих кадрів, місцем, де можуть роботодавець може знайти кваліфіковані кадри. Послуги цієї біржі є абсолютно безкоштовними, єдина умова – вакансії можуть пропонувати лише структури, що знаходяться в об’єднаних територіальних громадах.

«Наша Біржа праці – єдина, створена саме для ОТГ, які шукають кадри, та для людей, які шукають роботу і готові прийняти виклик, змінити місце проживання чи навіть фах, аби знайти гідні умови праці, цікаву справу, нові можливості для себе і для громади. У нашій роботі ми керувались принципом 3D: Доцільність, Доступність. Дієвість. Ми  спілкувалися з громадами, експертами, профільними фахівцями – щоб оптимізувати наш інтернет-ресурс і наповнити його саме тією інформацією, якої потребують наші користувачі», - зазначила Наталія Мчедлішвілі, керівниця проекту «Біржа праці ОТГ».

Для громад Чернігівщини питання кадрів – це одне з найважливіших та актуальних на сьогодні. Часто ОТГ не можуть реалізувати задумане не тому, що у них немає грошей, а через банальний брак кадрів. І це стосується різних сфер діяльності. Саме тому поява в мережі Фейсбук сторінки під назвою «Біржа праці ОТГ» зацікавила експертів Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування. Поспілкувавшись із адміністраторами сторінки, з’ясували суть проекту та його мету. А вже на початку лютого надіслали перші вакансії громад Чернігівщини, які ті оприлюднюють на своїх сайтах.

«Завжди добре, коли хтось показує приклад. Представники наших громад побачать, що на сайті вже є вакансії сусідів, братимуть з них приклад і будуть надсилати свої пропозиції. Для них це можливість залучити фахівців, а для шукачів роботи - це реальні пропозиції», - зазначила Оксана Стельмах, радник з комунікацій Чернігівського ЦРМС.

І додала, що Чернігівський Центр минулого року організовував майданчик «Ярмарок вакансій ОТГ», на якому зустрілися студенти та випускники із представниками громад.

«Тоді, ми зібрали майже 80 пропозицій від громад. І були студенти, які зацікавилися роботою в ОТГ і проходили там стажування», - розповіла експерт.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини