Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-листопад 2012 року. ДОВІДКА
Підприємства області впродовж січня-листопада 2012 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 13 млрд.грн.

В обсязі реалізації вагома частка підприємств переробної промисловості (67,1%), зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (44,2%), целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності (8,8%), машинобудування (5,7%).
Підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води реалізували 22,2%, добувної промисловості - 10,7% від загального обсягу в області.
Майже половину (44,8%) загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 23,1% - м.Прилук.
У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції становив 11,9 тис.грн.
Більше, ніж у середньому по області, цей показник у містах Прилуки (50,9 тис.грн.) та Чернігів (19,6 тис.грн.), Корюківському (37 тис.грн.), Варвинському (24,8 тис.грн.) та Менському (20,2 тис.грн.) районах.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.