Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 08:14:25

Камерний хор військово-музичного центру в останнє вийшов на сцену

20.09.2012   09:54

Камерний хор ВМЦ в останнє вийшов на сцену. Своє існування відомий в місті та за його межами хоровий колектив припиняє не через творчі стосунки.

Концертна програма Любов святая... , присвячена творчості видатного радянського композитора та піаніста Георгія Свиридова, виявилась останньою.Її почули всі бажаючі в залі музичної школи № 1. На вірші Єсеніна, Блока, Пушкіна та інших російських поетів звучала прекрасна вокальна музика композитора.У цій області Георгій Свиридов проявив себе найяскравіше.

 За роки існування камерний хор створив цікаві програми різних музичних жанрів, які звучали на концертах та святкових заходах не тільки в Чернігові. Брав активну участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях, на яких отримував звання лауреата. Чернігівський військовий камерний хор плідно співпрацював з відомими українськими митцями.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=2205

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.