Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 01:10:13

На стародавньому Дитинці знову “розважались” вандали… ФОТО

20.07.2012   07:04Агенцiя

В ХІ столітті чернігівський Дитинець був могутньою для того часу фортецею, оточеною глибоким ровом, високим земляним валом з дерев’яними стінами та вежами. Його укріплення неоднаразово зупиняли орди войовничих нападників. В ХХІ столітті місцеві недруги-вандали постійно атакують стародавній Дитинець і ніхто їх не може зупинити: ні міліція, ні громадськість…

Цього тижня на Валу, неподалік від пам’ятника Тарасу Шевченку, знову “розважались” вандали. З підпірної стінки вони скинули кілька парапетних плит.

Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” неодноразово зверталася до місцевих органів влади, правоохоронних органів з проханням посилити патрулювання на Валу. Але нічого не змінилося: гармати обписують, ліхтарі розбивають, цеглу крадуть, парапетні плити скидають… Злочинців знову будуть шукати, але чи знайдуть!?

У червні 2007 р. невідомі поцупили на Валу мармурові плити. У 2009 році, вандали зірвали 23 плити з підпірної стінки між гарматами. Сума збитків для відновлення підпірної стінки склала понад 50 тисяч гривень. Будівельники відремонтували її, але міліція злочинців не знайшла. У квітні 2012 року невідомі поцупили на Валу близько тисячі штук клінкерної цегли (розібрали доріжку).

Можливо стародавній Дитинець потрібно знову оточити глибоким ровом, високим земляним валом з дерев’яними стінами та вежами?


Сергій Черняков, “Чернігів стародавній”

http://naiz1.pp.net.ua/news/na_starodavnomu_ditinci_znovu_rozvazhalis_vandali_foto/2012-07-18-1275

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини