Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 09:22:22

У Чернігівській міській бібліотеці виставка видань про Українську революцію

03.04.2017   13:38

Цікаву та інформативну виставку видань і публікацій до 100-річчя Української революції 1917-1921 років підготували співробітники Чернігівської центральної міської бібліотеки імені Михайла Коцюбинського.

Саме таке враження виникло 30 березня під час ознайомлення з нею.

Особливу увагу привернув тематичний куточок «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ». Представлені там книги і газетні публікації науковців і краєзнавців корисні всім зацікавленим читачам, а особливо вчителям історії, працівникам закладів культури, журналістам і представникам місцевих органам влади.

Нагадаю, що відзначати 100-річчя Української революції 1917-1921 років на державному рівні будемо впродовж всіх 2017-2021 років. Мета цього святкування: не тільки данина пам’яті про славетні і водночас драматичні і трагічні сторінки нашої історії, вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, а НАСАМПЕРЕД вивчення досвіду і уроків Української революції, розуміння тих помилок і хибних ідей й рішень, що привели до поразки тодішню українську державу. ЦЕ ТРЕБА НАМ СЬОГОДІ.

Єдина сумна думка не дає спокою, коли знайомишся з цією та іншими виставками про віхові події української історії, підготовлені відданими своїй справі фахівцями бібліотек: НАСКІЛЬКИ МАЛО ВИДІЛЯЄТЬСЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА ПРИДБАННЯ НОВИХ КНИГ! Адже знання (в умовах сучасної перманентної інформаційної війни) – це сила, зброя, захист і перемога…
 

Сергій Бутко, Український інститут національної пам’яті

Останні новини Чернігівщини

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області 09:18

У результаті аналізу дорожньої обстановки за 2020 рік та перше півріччя 2021 року поліцейські визначили три місця концентрації ДТП: автомобільні дороги М01 "Київ — Чернігів — Нові Яриловичі", М02 "Кіпті — Глухів — Бачівськ" та Н27 "Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч".

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:07

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 26 липня по 08 годину 27 липня 2021 року

27 липня - які свята сьогодні?

27 липня - які свята сьогодні? 09:03

27 липня 2021 року відзначають День святих Акили та Онисима-чудотворця. Саме з цього періоду починають поступово жовкнути листя та трава.

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини