Чернігівські художники вирішили привітати ветеранів по-своєму
У виставковій залі обласної спілки художників України імениті митці представили найкращі свої роботи.
Незважаючи на те, що експозиція приурочена до Дня Перемоги, - тематика картин різнопланова.
Голова спілки Олексій Какало каже, створити тематичну виставку дуже важко, адже на все потрібні гроші.
І все ж певна тенденція простежується – експозиція включає багато зображень квітів та природи. Що, на думку організаторів, неодмінно має порадувати ветеранів. Художники не оминули увагою також і краєвиди сучасного міста та портрети місцевих жителів.
Не лише ветерани, а й звичайні жителі Чернігова можуть завітати на виставку до 13-го травня.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.