Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 02:56:49

Цвіт яблуні: у музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася чергова зустріч з проекту "Імпрези у Коцюбинського"

28.04.2016   09:40Агенцiя

Садиба Коцюбинських палахкотить розмаїттям тюльпанів, а яблуні от-от засиплють музейне подвір’я ніжними пелюстками.

Днями в унісон з симфонією краси весняної природи зворушливою мелодією, у якій сплелись величне слово Михайла Коцюбинського та згуки творів класичних композиторів, відлунала у оселі письменника чергова зустріч з літературно-мистецького проекту «Імпрези у Коцюбинського».

Не дивно, що з-поміж розмаїття творів письменника саме ця зустріч була присвячена етюду «Цвіт яблуні», котрий прозвучав під час заходу у виконанні автора проекту Дмитра Мельниченка.

Протягом заходу учасники разом з читцем занурилися у драматичний світ думок і переживань головного героя та спробували розв’язати одвічну дилему: яке з начал у людській душі має більше значення – суто людське з його почуттями, стосунками, інстинктами чи мистецьке єство з постійним прагнення творити, шукати щось нове, фіксувати життєвий досвід для трансформації його в художній твір.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини