Виконавець пісень у стилі реп Artisto.one виступив перед неповнолітніми засудженими в колонії
До Прилуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області завітали гості – Ростислав Бьоме, більше відомий під псевдонімом Artisto.one, Олександр Куля та представники United World Organisation.
Під час зустрічі в рамках всеукраїнського туру «Діти та молодь – майбутнє України» відбувся виступ реп-виконавця Artisto.one.
Гості провели щиру бесіду з вихованцями про те, що вони відчувають, які вони мають мрії і побажання на майбутнє, як досягти мети разом. Ростислав поділився з молоддю своїм досвідом роботи над мріями і їх реалізацією. Після заспівали «Revolution Ukraine».
Усі отримали святкові подарунки. Окрім солодощів засуджені юнаки отримали зошити, поштові конверти, календарики, шкарпетки та білизну.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.