Храм УГКЦ в Чернігові збагачується новим іконостасом
Цими днями монастирський храм Української Греко-Католицької Церкви у м. Чернігові буде прикрашений новим іконостасом.

Сьогодні ведуться останні майстерні роботи, пов’язані із встановлення іконостасу.
Всі охочі незабаром матимуть можливість побачити ікони, які згодом будуть розміщенні на іконостасі. Адже, нагадаємо: від 21 до 27 вересня у Чернігівському музеї сучасного мистецтва “Пласт-Арт” буде проходити виставка ікон, написаних давньою візантійською технікою «Чотириколір’я».
Окрім виставки ікон, заплановано вечір біля каміну “За листами Андрея Шептицького”, екскурсія та майстер-клас для дітей, а також відкрита лекція на тему: “Як твориться ікона?”
Прес-служба Київської архиєпархії
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.