Пітерський балет у Чернігові став аншлаговим
Зима цьогоріч хоч і погрожує морозами, але культурне життя нашого міста вирує. Не встигає чернігівська публіка провести одних зірок, як до нашого міста приїжджають інші.

На чернігівській сцені — класика балетного мистецтва — балет “Лускунчик”. Це дійсно видовищно, адже головні партії виконують солісти Маріїнського театру. Переповнена зала обласного академічного музично-драматичного театру — зайвий доказ тому, що музика Чайковського — невмеруща, як і любов чернігівських глядачів до зірок Санкт- Петербурзького балету.
У балеті “Лускунчик” тісно переплітається реальність з казковою фантазією. Тут навіть заядлі скептики починають вірити в диво, не кажучи вже про артистів балету.
Чернігів — останнє українське місто в гастрольному графіку солістів Санкт-Петербурзького балету. Краса рухів, пластика, досконалість тіла, яскаві та оригінальні костюми — навіть ті, хто не вважають себе балетоманами, навряд чи залишаться байдужими. Класичні па та фуєте супроводжувалися оплесками вдячної публіки.
Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03
Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.
Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00
Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56
Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54
У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49
ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION