Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 09:18:33

Відбулася презентація нової книжки відомого українського письменника Олексія Брика "Таємниці Всесвіту"

10.04.2015   09:43Агенцiя

У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася презентація нової книжки відомого українського письменника Олексія Брика «Таємниці Всесвіту» (Чернігів, вид. Лозовий В.М, 2014).

Це вже 20 книжка Олексія Григоровича протягом останніх 15 років. Редактором видання є письменниця й педагог Ганна Арсенич-Баран.

У науково-фантастичному романі «Таємниці Всесвіту» автор використав матеріали з різних наукових джерел, інтернету та засобів масової інформації.

Цей твір Олексій Брик присвятив Надзвичайному й Повноважному послу України Петру Шаповалу.

У презентації взяли участь: директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Сергій Мойсієнко, педагог Антоніна Коцюбинська, редактор журналу «Літературний Чернігів» Михайло Ткач, зав. Чернігівської обласної науково-медичної бібліотеки Надія Яременко, Заслужений лікар України, поет Сергій Богдан, голова Чернігівського обласного осередку НСПУ, письменниця Олена Конечна, керівник Чернігівського обласного осередку єврейської організації Семен Бельман. Вів захід директор музею Ігор Коцюбинський.

Усі виступаючі відзначили неабиякий обсяг наукового матеріалу, що його опрацював Олексій Григорович, використавши у власному тексті, а також те, що наукова фантастика є досить популярною серед читачів. Серед присутніх у залі були письменники, журналісти, медики, співробітники облдержадміністрації, педагоги, музейні та бібліотечні працівники. Насамкінець автор поділився секретами своєї «творчої лабораторії», а також планами на майбутнє. Зокрема, Олексій Григорович вже працює над книгою спогадів про зустрічі та творчу співпрацю з багатьма відомими українськими письменниками.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини