Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 13:33:20

Прилуцька "Просвіта" має унікальне видання

30.03.2015   09:11

У Прилуках представлено нове видання - історію прилуцької "Просвіти" авторства Віктора Моренця.

Книга майже на 500 сторінок, з великою кількістю ілюстрацій, з унікальним московсько українським словником, виданим прилуцькою "Просвітою" в часі УНР, з журналом "Гасло", з енциклопедичними довідками.

На представленні книги відомий прилуцький культуролог Ігор Павлюченко наголосив: "Денікінці хоч за гроші дозволяли видавати "Гасло", а комуністи просто заборонили. Знищити, заборонити, ліквідувати - це їх стиль".

Автор - відомий дослідник краю у цій книзі детально описав діяльність ункальної громадської організації, якою була і є "Просвіта".

Вихід книги профінансований активістами партії "Свобода". Дослідження відкривається передмовою голови чернігівського обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка Василя Чепурного.

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини