У Чернігівському історичному музеї відкрилась експозиція, присвячена воїнам-героям АТО
У Чернігівському історичному музеї відкрилася експозиція під назвою «На наших плечах Україна», присвячена подіям на сході країни, героям, які віддали життя за Україну та бійцям-учасникам АТО.
Експозицію створено колективом музею за підтримки Чернігівського обласного та міського військкоматів, частин гарнізону, громадських організацій та формувань, обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв, родичів та друзів воїнів. Тут представлено матеріали про бойові дії, нарукавні знаки військових частин та добровольчих батальйонів Чернігівщини, які беруть участь у проведенні АТО, обмундирування та військове спорядження, фотознімки, прапори України з підписами учасників бойових дій і волонтерів, фрагменти зброї та боєприпасів.
Крім цього, на виставці можна ознайомитись із матеріалами про загиблих героїв, які передані родинами вояків. Також про кожного з них розповідає Книга пам’яті полеглих героїв із 73 нарисами.
— Наймолодшому із загиблих бійців, Артему Усу з села Марківці, Бобровицького району, не виповнилося й 20 років, а найстаршому, Олегові Міхнюку з Прилуччини — командиру афганської роти батальйону «Айдар», мало б виповнитись 49, — розповіли організатори заходу.
Виставка поповнюватиметься новими експонатами та зберігатиметься в музеї постійно.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.