Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 03:23:05

У художньому музеї відкрилася виставка художників-передвижників із Санкт -Петербургу

24.01.2012   14:10

У Чернігівському обласному художньому музеї ім. Галагана відкрився і діє виставковий проект “Товариство передвижних художніх виставок. ХХ1 ст. Санкт-Петербург”.

Понад 80 експонатів розмістилися в двох великих виставкових залах музею. Живопис, графіка, скульптура – все це доробки відомих художників – предаставників Московської та Санкт-Петербурзької шкіл. Особливе місце в експозиції займають твори художників, так чи інакше пов’язаних з Україною. Це, насамперед, Василь та Володимир Братанюки.

Чернігівці добре знайомі з творчістю художників-передвижників. В фондах музею зберігаються роботи багатьох з них. Сучасне художнє об’єднання “Товариство передвижних художніх виставок”, створене у 2005 році, наслідує основні принципи своїх попередників – відроджує, розвиває і популяризує кращі традиції російського мистецтва.

Виставка, що експонується в Чернігові, вже тридцять восьма. Перед тим її побачили в у Дніпропетровську, Донецьку, Маріуполі, Харкові та інших містах України. Деяких художників, чиї роботи представлені на виставці, уже немає в живих. А саме – Олександра Молєва. Його робота займає центральне місце в експозиції.

Існує легенда, що ця скульптура приносить щастя і здійснює бажання того, хто до неї доторкнеться. Правда це, чи ні – ще є час перевірити. Адже виставка діятиме цілих три тижні.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1850

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини