Вахтанг Кіпіані відкрив читацький клуб "Просвіти"
Господньою молитвою, добрими побажаннями та окропленням святою водою благословив початок книжкового клубу чернігівської "Просвіти" настоятель кафедрального храму св.вмчц. Катерини о. Роман Кіник.

Вахтанг Кіпіані
Я ж не втримався і пожартував, що його благословення особливо рясне, адже вчора отець Роман втретє став батьком...
Відкриваючи церемонію, хоча з огляду на майданні обставини, і церемонії особливої не було, я говорив про європейськість нашого кроку - адже Європа це не тільки правильні закони, підконтрольні керівники, професійна поліція, але й культура. Власне, в основі всієї європейської цивілізації лежить культура. Хіба у тій же Польщі ми не бачили на кожному році в центрі міст книгарні? А що в нас - бари, ресторани і магазини... Тож відкриття книжкового клубу "Просвіти" - насправді це також євромайдан. Приємно, що з цією думкою погодився і громадський активіст - євромайданівець Ігор Андрійченко.
Особливою родзинкою відкриття книжкового клубу стала презентація відомим журналістом Вахтангом Кіпіані видань сайту "Історична правда".
Добрі слова говорила і очільниця обласного письменницького осередку Олена Конечна, яка, за її словами, ахнула, коли побачила оновлений зал "Просвіти", що тепер став книгарнею. А в планах - багато задумок. І не тільки про книги та навколо них. Заходьте!
До речі, першим покупцем став заступник головного лікаря обласної лікарні Микола Колос, що придбав "Записки українського самашедшого" Ліни Костенко, "Роксолану" Павла Загребельного та альбом "Книга мого роду".
Василь ЧЕПУРНИЙ
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.