Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 18:34:38

Світлини чернігівський фотографів стали лауреатами загальноукраїнського конкурсу весільної фотографії

03.12.2011   21:35

Два Андрії, Ларін та Алєксєєнко, з Чернігова стали лауреатами конкурсу весільної фотографії "Зимова казка".

Слід відмітити, що за результатами "сліпого відбору": коли члени журі бачать тільки світлину та її номер з 300 робіт, що надійшли на конкурс було відібрано 6 найкращих, найбільш яскравих, найбільш цікавих та найбільш чуттєвих.

Переможне перше місце та золоту іменну медаль отримала робота фотографа з Івано-Франківська Каблюк Наталії. Срібна іменна медаль стала відзнакою світлини під назвою "Весільна історія" львівського фотографа Олександра Мельковича. А третє місце та бронза стали нагородою для киянина Дмитра Собакара.
Третю почесну грамоту лауреата конкурсу отримав Стахов Петро з Києва та його робота "Забег в новую жизнь".

За словами голови чернігівської організації Національної спілки фотохудожників України Миколи Турчина така виставка є дуже знаковою для Чернігова та України в цілому. "Для нашого міста це дуже добрий старт", - зазначив пан Микола.

Організатори вважають, що виставка світлин весільних фотографів допоможе майбутнім молодятам зробити вибір гарного фотографа, щоб найкращі моменти життя були відображені у найкращих фотографіях.

Один з членів журі, Валерій Шайгородський, зазначив: "Кожна дівчина від народження мріє про гарну весільну сукню і, головне, знайти гарного фотографа, який би зробив найкращі фотографії найбільш значимої події в її житті".

Організаторами конкурсу виступили Весільний салон "Slanovskiy", OTF Performance studio, Ресторан "Gradeckiy", Національна спілка фотохудожників України. Відкриття вставки та нагородження переможців відбувалося під час першої світської події зими в Чернігові "Wedding deluxe show".

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини