“Грудневі теаральні вечори” розпочались
Перший зимовий день у багатьох театралів асоціюється саме з “Грудневими театральними вечорами”.
За роки існування цей фестиваль завоював любов публіки, і з кожним роком підкорює серця все більшої кількості чернігівців Протягом двох фестивальних днів Львівський театр показуватиме глядачам виставу “Три любові Айседори Дункан” за книгою Дункан “Моє життя” і спогадами Шнайдера “Зустрічі з Єсеніним”.
Одразу три ролі – Гордона Крега, Патріка Зінгера і Сергія Єсеніна – усіх чоловіків танцівниці, зіграв Ярослав Кіргач.Образ талановитої танцівниці Айседори Дункан втілила Заслужена артисткаУкраїни Альбіна Сотникова.
Програма “Грудневих театральних вечорів”- насичена. Попереду у глядачів багато цікавих зустрічей як з добре знайомимими , так і з новими колективами.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.