До обласного художнього музею завітали нащадки роду Галаганів
Передусім хотіли глянути на відреставровані картини подружжя Констянтина та Катерини Галаганів, які датуються 1898 роком. Які нещодавно реставрували і виставили у чернігівському музеї.
Минулого разу, будучи в гостях у Чернігові ,нащадки давнього роду подарували музею архів Галаганів, який забрав із собою на початку минулого сторіччя Костянтин Ламберг-Галаган.
Наймолодші нащадки Галаганів живуть у США, а про свій рід знають лише з розповідей. Переїзжати до України поки ніхто з них не планує.
Цього разу візит теж не обійшовся без сюрпризів, нащадок Галаганів – Єлизавета з Америки, на відреставрованій картині впізнала кільце роду Галаганів, яке їй подарували у 16 років.
В дитинстві їй казали, що це лище запонка, аби зберегти коштовну родинну реліквію. Кільце має свою цінність для родини, тому його музею не подарували. Але в залі, присвяченому Галаганам і так є, що розказати і показати.
Останні новини Чернігівщини
9 січня відзначають Міжнародний день хореографа та День словесника. 08:50
День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression
У Прилуцькій гімназії №13 облаштували протирадіаційне укриття 12:46
У Прилуцькій гімназії №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського облаштували гідні умови для безпечного очного навчання. Із робочим візитом у навчальному закладі – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression