Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 16:10:24

"Диво-птах" у Чернігові. ФОТО

21.03.2013   11:33

Як повідомили в управлінні культури, чернігівський птах ще не розписаний, він лише у первісному вигляді.

Розпис диво-птаха здійснював митець Віталій Атаманюк на очах багатьох спостерігачів в торгівельному залі гіпермаркету "Вена".

Поява "Диво-птах"  - це участь Чернігова у всеукраїнському "Параді вишиванок - 20 ІЗ", а саме у конкурсі на найкращого "Диво-птаха".

Самого "птаха" привезли з Дніпропетровська.

Виготовлений він зі скловолокна. Висота - 3,50 м., ширина - 2,05 м., довжина - 3,95м., загальна площа птаха - 20 м2, а вага - 80 кг.

Розмальованого диво-птаха буде урочисто встановлено на все літо у міському Парку культури та відпочинку 5 травня на свято Великодня

Розписувати птаха буде родина чернігівських художників Атаманюків - Віталій та Раїса. Вони вже розписували минулого року "Диво - писанку", яка увійшла до п'ятірки найкращих в Україні.

Цього року художники представлять своє бачення орнаменту "Диво-птаха". Фарби для розпису надала компанія "Tikkurila".

Після урочистого відкриття перед Великоднем, "Диво-птах" милуватиме око чернігівців та гостей міста до серпня.

А 24 серпня учасники "Параду вишиванок" збираються на Майдані Незалежності та формують колону із "Диво-птахів" та делегацій міст-учасників.

Карнавальна хода пройде від Майдану Незалежності до Співочого поля.

Місто-переможець забирає всю колекцію "Диво-птахів" до свого міста для експозиції протягом одного року, після чого колекція передається у фонд "Турбота Святого Миколая" та буде розміщена у Національному природному парку "Гуцульщина" (с. Пістинь, Косівський район. Івано-франківська область).

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини