Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 06:56:40

Чернігівці першими у Європі побачили нову шоу-програму “Тбілісі Біг-Бенд”

21.11.2011   07:16

Чернігівці першими не лише в Україні, а й в інших країнах Європи побачили нову шоу-програму грузинського оркестру “Тбілісі Біг-Бенд”.

Тур Європою тбіліські музиканти-віртуози разом з солістами Ольгою Крюковою та Борисом Бедіа розпочали саме з нашого міста.

Щоправда глядачам довелося трохи понервувати – концерт затримали майже на 40 хвилин, але тільки-но на сцені з’явився блискучий тбіліський оркестр – публіка здатна була пробачити все. І невдоволені перешіптування змінилися на гучні оплески.

У їх виконанні навіть безсмертні світові хіти отримали неповторний грузинський колорит. Коли ж зазвучали улюблені грузинські та українські пісні публіка вибухнула оваціями.

Концертний оркестр мерії м. Тбілісі став одним з найкращих на Всеєвропейському фестивалі у Монте Карло, його дерижер і один з керівників Гіві Гачечиладзе займає почесне місце серед ста найкращих оркестровщиків світу.

Сьогодні в оркестрі успішно поєднуються грузинський темперамент та українське бельканто Борис Бедіа та Ольга Крюкова. У їх голоси закохуються з перших хвилин.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1752

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.