Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 квітня, 06:40:21

Про підсумки діяльності Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за 2017 рік

16.02.2018   15:13Агенцiя

Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за 2017 рік йшла мова на нараді з начальниками відділень управління та працівниками відділень, які ведуть роботу по бухгалтерському обліку і фінансових питаннях та яка відбулася у м. Чернігові 15 лютого.

На нараді було розглянуто низку питань, у тому числі: про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду та його відділень за 2017 рік та завдання на 2018 рік, дотримання законодавства та нормативних документів Фонду при призначенні та здійсненні матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам, про підсумки роботи служби страхових експертів з охорони праці області за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік, про діяльність робочих органів управління щодо відновлення здоров'я та працездатності застрахованих осіб і потерпілих на виробництві, надання їм медичних та соціальних послуг у 2017 році.

У своєму виступі Володимир Нашиванько, начальник управління виконавчої дирекції Фонду, зокрема, підкреслив, що фінансування витрат, пов'язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг відбувається безперебійно і згідно заяв - розрахунків поданих страхувальниками.

Згідно наданих страхувальниками заяв - розрахунків витрати на всі види допомог за рахунок бюджету Фонду склали за січень – грудень 2017 року - 173,5 млн грн, що на 44,0 млн. грн. (34%) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Забезпечено виплату наступних видів допомог: по тимчасовій непрацездатності - 120,0 млн грн, що складає 69,2% від суми всіх витрат на допомогу та на 31,3 % більше в порівнянні з 2016 роком (91,5 млн грн); по вагітності та пологах - 52,5 млн. грн., або 30,3 % від всіх витрат. В порівнянні з  попереднім  роком (37,4 млн грн) - збільшення на 40,4 % та на поховання - 929,7 тис. грн., або 0,5 % від всіх витрат.

Збільшення витрат по тимчасовій непрацездатності відбулось по причині збільшення розміру середньоденної допомоги. Так, згідно заяв - розрахунків середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності за 2017 рік склав 135,8 грн, що на 29,9 грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Станом на 1 січня 2018 року відділення здійснюють страхові виплати 3 380 потерпілим на виробництві та членам їх сімей, у тому числі: 3 204 - потерпілі в разі часткової чи повної втрати працездатності та 176 осіб, які втратили годувальника; з них - 300 осіб - потерпілі та утриманці, які тимчасово переселились з Донецької та Луганської областей. Із загальної кількості потерпілих на виробництві в області обліковується: 60 осіб з інвалідністю  I групи;  371 - II групи; 1234 - III групи. Загалом 1665 осіб з інвалідністю, що складає 52 % від загальної кількості потерпілих; не визнано особами з інвалідністю - 1539 потерпілих на виробництві.
   
За 12 місяців 2017 року застрахованим особам потерпілим на виробництві та членам їх сімей відділеннями виплачено 53,2 млн грн, в тому числі - 10,1 млн грн потерпілим - переселенцям. У порівнянні з цим же періодом 2016 року розмір виплачених страхових сум збільшився на 7,5 млн. грн. або на 16,4%.

Отже, зазначив Володимир Нашиванько, управлінням та його відділеннями, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб регіону, в повній мірі забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Варто зазначити, що у 2017 році медико - соціальні послуги отримали, відповідно рішення медико - соціальної експертної комісії (МСЕК) 419 потерпілих на виробництві на загальну суму 5 млн 593 тис грн, за аналогічний період 2016 року – 434 потерпілих на загальну суму 3 млн. 622 тис. грн. В середньому витрати на фінансування медичних та соціальних послуг склали 13,3 тис грн на одного потерпілого (у 2016 році - 8,3 тис. грн.).

Проведення відновлювального лікування (реабілітації) застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах у 2017 році було організовано згідно плану розподілу путівок на відновлювальне лікування для управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області в кількості 1182 путівки на суму 14 млн. 191 тис. грн.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи відділень з актуальних питань загальнообов'язкового державного соціального страхування України.


Євгеній Медведенко, прес - служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Що роблять громади області з тисячами тонн відходів від руйнувань через війну 15:41

На сьогодні у Чернігівській області обліковується 16,7 тисячі тонн відходів від руйнувань, що утворилися внаслідок пошкодження будівель та споруд під час бойових дій, терористичних актів, диверсій, а також під час робіт з ліквідації їх наслідків.

Для рятувальників з Чернігова запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови 15:29

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС Чернігівщини.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу 15:25

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

Напад на журналістів телеканалу “Дитинець”: рік марного розслідування 09:56

Минуло більше року від резонансного для Чернігова порушення прав журналістів на професійну діяльність.

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею 09:43

У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.