Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 14:21:52

Цільові заходи "Перевізник-зима" тривають

18.12.2017   09:50Агенцiя

У рамках відпрацювання комплексу цільових заходів, що тривають з 17 листопада, патрульні поліцейські продовжують приділяти особливу увагу транспортним засобам, які здійснюють перевезення пасажирів.

На сьогодні перевірено 633 автобуси для надання послуг з перевезення пасажирів, у тому числі 30 транспортних засобів, що використовуються для перевезення організованих груп дітей.

У 25 випадках виявлені автобуси з різними технічними несправностями. Також виявлено 150 порушень законодавства, допущених водіями автобусів.

Найчисельніші з них: перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 67, керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 21, порушення вимог дорожніх знаків і розмітки проїжджої частини доріг – 28. На правопорушників патрульні склали 177 адміністративних матеріалів про притягнення їх до відповідальності.

Патрульна поліція і надалі перевірятиме дотримання вимог законодавства щодо перевезення пасажирів та Правил дорожнього руху перевізниками і водіями автобусів.

Нагадаємо, що комплекс цільових заходів «Перевізник-зима» має на меті посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення перевезень і додержання законодавства у зазначеній сфері.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).