Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 17:46:53

У Чернігові пройдуть Дні сталої енергії

07.05.2015   14:05Агенцiя

У середу, 6 травня під час засідання робочої групи з підготовки до Днів сталої енергії міська рада визначилася із заходами та акціями, присвяченими популяризації енергоефективності та енергозбереження серед чернігівців.

Як стало відомо, Дні сталої енергії в Чернігові пройдуть з 24 по 29 травня. В ці дні заплановані такі заходи: велопробіг, конкурс на найбільшу кількість зібраних батарейок, інформаційні акції та конкурси, флеш-моб з вітрячками.

Під час інформаційних кампаній на вулицях міста та уроках енергоефективності чернігівцям розповідатимуть про досвід європейських країн в заощадженні енергоресурсів та реформування енергетичної сфери в Україні. А флеш-моб з вітрячками має зібрати найбільшу кількість дітей, які своїми руками створили альтернативне джерело енергії.

Що ж таке Дні сталої енергії "Чернігівському монітору" розповіла регіональний координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець:

- Тиждень сталої енергетики ЄС – світова подія, що вперше відбулася в Україні в 2011 році. Щороку сотні організацій та громадян беруть участь в заходах енергетичного тижня, що спрямовані на підвищення енергоефективності та пропагують відновлювальні джерела енергії. В середньому кожен українець споживає втричі більше енергії, ніж громадянин ЄС. Експерти прогнозують, що запровадження енергоощадних технологій може скоротити енергоспоживання на 40%. Наша організація активно проводить зустрічі з мешканцями міста на цю тему. А під час Днів сталої енергії також планує інформаційні акції та роз’яснюватиме чернігівцям про необхідність ефективно та розумно використовувати енергоресурси.

Нагадаємо, що Чернігів є містом-партнером Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні", згідно якого до 2020 року кожне місто-підписант має досягти на своїй території показників, відомих під скороченою назвою "три по двадцять": на 20% зменшити споживання традиційних видів енергії, на 20% зменшити викиди СО2 та на 20% підвищити рівень використання відновлюваних джерел енергії.

Чернігівський монітор

Останні новини Чернігівщини

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

Заборона на вилов раків завершується. Які правила діють

Заборона на вилов раків завершується. Які правила діють 17:01

21 вересня 2021 року на водоймах Чернігівщини закінчується заборона на вилов раків, яка тривала з 1 серпня по 20 вересня (включно).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини