Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 16:26:14

Податківці проводили опитування щодо діяльності податкової служби

06.11.2012   19:22

Протягом жовтня 2012 року податківці Чернігова проводили опитування серед громадян щодо діяльності податкової служби.

Воно відбувалося  під час проведення семінарів, лекцій, засідань "круглого столу" та через  спеціально встановлений комп'ютер у приміщенні інспекції.

Загалом було опитано 556 респондентів різного віку. Найбільший відсоток опитаних становили громадяни віком від 40 до 49 років (39%),  на другому місці (32%) - віком від 50 до  59 років. Серед інших категорій: від 18 до 29 років - 5%, від 30 до 39 років - 22 %, понад 60 років - близько 2%. 

Підсумки проведеного опитування засвідчили, що більшість громадян позитивно оцінюють діючу систему оподаткування, а саме:  на "добре" - 56%, на "відмінно" - близько 40% та 4% - "задовільно".

Згідно з опитуванням 307 респондентів вважають, що взаємовідносини ДПС з платниками податків істотно змінилися на краще.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.