Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 09:01:44

Чернігів посів перше місце в Рейтингу доступності міст України "Тостер"

13.07.2020   12:34Агенцiя

Чернігів став новим лідером у Рейтингу доступності міст України "Тостер". Про це оголошено на офіційній Fb-сторінці проєкту.

Рейтинг доступності українських міст «Тостер» — це авторитетний в Україні проєкт громадської організації Доступно.UA, який піднімає питання безбар’єрності громадського простору. Команда проекту досліджує її на практиці та порівнює результати, а також дає рекомендації для подальшого вдосконалення.

Нещодавно в оновленому рейтингу саме Чернігів посів перше місце, витіснивши Вінницю, з результатом у 19,46% доступності.

Плюси нашого міста, відзначені експертами з безбар’єрності міського середовища:
     інфраструктура (переходи, пониження, велодоріжки, тактильна плитка, тротуари),
     пристосованість ЦНАП,
     громадський транспорт,
     громадські вбиральні.

Разом з тим, команда проєкту вважає за потрібне покращення безбар’єрності:
    у міській раді,
    на автовокзалі,
    у безпеці на дорозі,
    у відділах поліції та ДРАЦС.



Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини