Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 14:39:44

«Електоральні настрої виборців 206 виборчого округу»

13.09.2012   14:01Агенцiя

Майже три чверті опитаних жителів електорального віку у виборчому окрузі №206 наразі планують взяти участь в голосуванні 28 жовтня 2012 року. Про це свідчать результати соціологічного опитування*, яке провів Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.

Якби у найближчу неділю відбулись вибори Верховної Ради України, то 35,8% опитаних (з числа тих, хто готовий прийти на виборчі дільниці) віддали б свої голоси Владиславу Атрошенку, 12,8% – Станіславу Прокопенку, 9,7% – Володимиру Поліщуку, 8,5% – Олені Поповій та 6,4% – Ларисі Ясочко. При цьому не визначилися щодо кандидатури мажоритарника 17,7% респондентів, які готові взяти участь у голосуванні. Також, чітко відслідковується тенденція голосування за представника певної партії чи політичного об’єднання, навіть якщо кандидат від цієї сили  не проводить активної виборчої кампанії. Це, в певній мірі, справедливо для представників політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Комуністичної партії Україні, політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

На питання «Якщо кандидат, за якого Ви збираєтесь проголосувати, з якихось причин не братиме участі у виборах по мажоритарному округу, то за кого у такому разі Ви б проголосували?» респонденти вказали, найбільший зиск від цього мали би Олена Попова (11,2% респондентів, готових взяти участь у голосуванні), Владислав Атрошенко (9,9%), Станіслав Прокопенко (8,2%) та Володимир Поліщук (8,0%). Майже половина (46,7%) з тих, хто планує прийти на виборчі дільниці, не змогли дати чіткої відповіді на це питання.

Відповідаючи на запитання «За якого кандидата ви б не проголосували у жодному разі?» 52,1% респондентів, які готові піти на вибори, не дали чіткої відповіді. Порівняно більше противників у Станіслава Прокопенка (18,3%) та Володимира Поліщука (9,6%).

Переважна більшість респондентів (53,3%) вважає, що найбільш активно виборчу кампанію в окрузі проводить Владислав Атрошекно. При розрахунках враховувалися голоси лише тих респондентів, які висловили готовність взяти участь в голосуванні 28 жовтня 2012 року.

Якби найближчим часом проводились вибори  до Верховної Ради України, то 20,5% опитаних жителів округу (з числа тих, хто готовий взяти участь у виборах)  віддали б свої голоси Партії Регіонів, 16,6% – ВО «Батьківщина», 14,2% – КПУ, 13,4% – УДАРу та 6,3% – «Україна – вперед». З тих опитаних, хто готовий взяти участь в голосуванні, не визначилось 14,7%.

*Опитування проводилося  з 4 по 11 вересня 2012 року на території Новозаводського району міста Чернігова, а також в Ріпкинського та Чернігівського районів (межі 206 виборчого округу). Методом анкетного опитування через інтерв’юерів було опитано 1100 виборців. Статистична похибка  дослідження не перевищує 3%. Структура опитаних респондентів за статевою та віковою ознаками відповідає структурі генеральної сукупності. Опитування проводилось на замовлення ТОВ ТРО «ЛІГА».

Запитання та відповіді респондентів у графічному вигляді

28 жовтня 2012 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Чи будете Ви особисто брати участь у голосуванні? (діаграма 1)

Скажіть, якби у найближчу неділю відбулись вибори Верховної Ради України, то за кого Ви б проголосували?(діаграма 2)

Якщо кандидат, за якого Ви збираєтесь проголосувати, з якихось причин не братиме участі у виборах по мажоритарному округу, то за кого у такому разі Ви б проголосували? (діаграма 3)

За якого кандидата Ви б не проголосували у жодному разі? (діаграма 4)

Хто з кандидатів, на Вашу думку, проводить найбільш активну виборчу кампанію? (діаграма 5)

Якби найближчим часом проводились вибори  до Верховної Ради України за яку партію Ви б проголосували? (діаграма 6)

ЧММГО "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень"

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року