У рейтингу найкомфортніших міст Чернігів – один з перших
З’явилося нове дослідження щодо комфортності українських міст. У 2019 році найкомфортнішим містом України вп'яте поспіль стала Вінниця, на другому місці – Луцьк.
Дослідження проводила соціологічна група «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI).
Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко поділився історією успіху Чернігова під час панельної дискусії "5 років динаміки муніципального розвитку", де презентували результати 5-го опитування IRI "Рейтинги міст України", де Чернігів у топ 5 серед обласних центрів. Він підкреслив: "Починали з позицій в двадцятці. Це результат, але рости є куди!"
Однакову кількість балів набрали Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький і Харків.
Найкомфортніші міста України:
Вінниця – 3,4 бали;
Луцьк – 3,1;
Івано-Франківськ – 3,1;
Чернігів – 3,1;
Хмельницький – 3,1;
Харків – 3,1;
Маріуполь – 3,0;
Тернопіль – 3,0;
Львів – 2,9;
Черкаси – 2,9;
Житомир – 2,9;
Кропивницький – 2,9.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.