Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 21:25:10

Чернігівщина - серед лідерів децентралізації

14.12.2017   13:10Агенцiя

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України здійснило черговий Моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

Відповідно до його результатів, за динамікою формування об’єднаних територіальних громад Чернігівська область посідає третю сходинку рейтингу. На сьогодні тут утворено 37 ОТГ, у які об’єдналися 297 громад з числа тих, що існували раніше.

Загалом же в Україні протягом 2015 – 2017 років в результаті об’єднання 3118 громад вже сформувалися 665 ОТГ. На їх території проживає 5,7 мільйона жителів — 13,4% загальної кількості населення. У середньому по країні в одній ОТГ проживає понад 8,5 тисячі людей.

У ході моніторингу було проаналізовано також зміни у фінансуванні громад, стан укладення договорів міжмуніципального співробітництва, хід децентралізації у сферах освіти та охорони здоров’я тощо.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини