Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 19:58:20

Чернігівщина 11-а у підсумковому рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2015 рік

19.03.2016   07:17Агенцiя

За даними моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів, оприлюдненого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за результатами січня-грудня 2015 року Чернігівська область зайняла 11 місце.

Таким чином, Чернігівщина піднялась на 10 позицій у рейтингу порівняно з січнем-вереснем 2015 року.
За напрямком «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» область посіла 12 місце в рейтингу. Це на 1 позицію більше січня-вересня 2015 року, в основному — за рахунок зростання на 12% капітальних інвестицій (9 місце, +6 пунктів).


За напрямком «Економічна ефективність» область зайняла 19 місце. За індексом обсягу сільськогосподарського виробництва посідаємо 7 місце (+13 пунктів); за обсягом виробництва продукції сільського господарства у розрахунку на одну особу сільського населення – 8 місце (+3 пункти); за індексом промислової продукції – 17 місце (+2 пункти).За напрямком «Фінансова самодостатність» у 2015 році область піднялась на 4 позиції і зайняла 10 місце, за напрямком «Ефективність ринку праці» – 14 місце (на 5 пунктів вище).За напрямком «Розвиток інфраструктури» у 2015 році область підвищила свій рейтинг на 5 позицій порівняно з січнем-вереснем 2015 року і зайняла 15 місце. На це, в основному, вплинуло зростання обсягу прийнятого в експлуатацію житла (+58,4 %), за цим показником область посіла 7 місце (+4 пункти).Також область додала за напрямком «Відновлювана енергетика та енергоефективність», де рейтинговий показник зріс на 11 пунктів і досяг 7 місця. Цей результат — за рахунок підвищення таких показників як «Частка сумарної потужності котелень на альтернативних видах палива в регіоні» (10 місце, +15 пунктів) та «Частка оснащення багатоквартирних житлових будинків побудинковими приладами обліку теплової енергії» (5 місце, +10 пунктів).Нагадаємо, аналіз показників соціально-економічного розвитку областей здійснюється у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 856 «Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики».

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.