Політичні партії та громадські організації в Чернігівській області на кінець 2011 року
На кінець 2011 р. в області нараховувалося 10426 об'єднань громадян, що на 5,3% більше, ніж рік тому. Переважно (81,6%) це осередки політичних партій, решта - 18,4% - громадські організації.
Близько чверті об'єднань громадян діють в обласному центрі (23,1% від загальної кількості). Значна їх частка в м.Ніжині та Ніжинському районі (8,3%), у м.Прилуках та Прилуцькому районі (5,5%), у Козелецькому (6,8%), Ріпкинському (4,7%), Менському (4,3%) та Бахмацькому (4,0%) районах.
Близько половини громадських організацій (46,6%) мають місцевий статус (обласний, районний, міський тощо), інші є осередками.
У числі громадських організацій місцевого значення 210 об'єднань оздоровчої та фізкультурно-спортивної спрямованості, 98 молодіжних організацій, 77 - професійної спрямованості, 69 - освітньої та культурно-виховної, 63 об'єднання ветеранів та інвалідів, 33 - охорони природи, 22 організації національних зв'язків, 18 дитячих та 12 жіночих організацій.
Упродовж 2011 р. легалізовано 221 об'єднання громадян (110 - осередки політичних партій, 111 - громадські організації та їх осередки), що у 3,9 раза менше, ніж у 2010 р.
Припинили діяльність у 2011 р. 98 організацій, у тому числі 75 осередків політичних партій та 23 громадські організації всіх рівнів.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.