Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:43:04

За кого голосуватимуть чернігівці?

13.10.2014   13:57Агенцiя

За результатами соціологічного опитування, яке проводилося у Чернігові, до парламенту проходять 7 політичних партій: Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Ляшка, Народний фронт, Громадянська позиція, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та «Сильна Україна».

За Блок Петра Порошенка планують проголосувати 21,39% опитаних чернігівців, Радикальна партія Ляшка отримала 12,28% підтримки,  Народний фронт – 8,69%, Громадянська позиція – 7,69%, ВО «Батьківщина» - 7,1%, ВО «Свобода» та «Сильна Україна» - отримали по 5,93 та 5,76 відсотки відповідно. Не визначилися із своїм вибором – 20,38% опитаних.

На думку експертів «Сильна Україна» - це конструктивна опозиція, яка працюватиме не на розкол країни, а на її об’єднання. Це партія, яка демонструє не «агресивну » критику влади, а пропонує шляхи вирішення проблем.

Лідером серед кандидатів-мажоритарників по 205 округу став Валерій Куліч, йому планують віддати голоси 15,87% опитаних. На другому місці кандидат від Радикальної партії Ляшка, на третьому самовисуванець Андрій Дериземля. Кандидат від «Сильної України» Віктор Геращенко  отримав 6,85% підтримки чернігівців, які взяли участь у опитуванні.

Також у чернігівців питали чи відбулося покращення або погіршення у таких сферах: економічна ситуація, політична стабільність, боротьба з  корупцією, підтримка закону и порядку, повага влади до прав людини, єдність громадян України. Практично половина опитаних (49%) вважає, що за останні півроку відбулося погіршення практично в усіх сферах життя, особливо в економіці країні. Взагалі не бачать жодних змін 26% опитаних. А 25% вбачають позитивні зміни у тому, що громадяни України стали більш об’єднаними та єдиними, також у боротьбі з корупцією та в тому, що влада почала ставитися з більшою повагою до народу.

Соціологічне дослідження було проведено волонтерами Чернігівської міської громадської молодіжної організації "Молодіжний інформаційний центр" на замовлення Інформаційно-аналітичного журналу "Чернігівський монітор" 11 - 12 жовтня у місті Чернігові.
Аудиторія дослідження: населення Деснянського району м. Чернігова віком від 18 років і старші.
Вибіркова сукупність: репрезентативна квотна вибірка 1200 респондентів.
Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face).
Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): не більше 1,9%.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.