Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 23:40:55

Огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету 9 - 16 січня

16.01.2012   09:18

Сьогодні ми вперше пропонуємо пробний щотижневий огляд унікальних матеріалів обласних інформаційних ресурсів. Матеріали не повинні бути звичайним передруком з друкованих видань (або авторський матеріал, розміщений в Інтернеті значно більший, ніж друкований) та запозичений з загальнореспубліканських інформаційних ресурсів.

До першого огляду були включені такі інформаційні ресурси Чернігівщини: сайт GOROD.cn.ua, Інтернет-видання "Високий Вал", сайт  "ПіК: події і коментарі", "Сіверщина", Інтернет-видання "Хвиля Десни" та "Чернігівський монітор". Головна вимога до місцевих інформаційних ресурсів - вони повинні бути не анонімними та не повинні порушувати певні етичні норми спілкування.

***

Серед політичних новин Інтернету Чернігівщини одним з найбільш резонансних минулого тижня стала заява Миколи Рудьковського про те, що він фактично, використовуючи всі засоби, буде брати участь у мажоритарній кампанії на Чернігівщині на майбутніх парламентських виборах: "Я дійсно готуюсь до виборів. На мій округ навряд чи хтось наважиться піти". Вперше про це повідомив "Високий вал", розмістивши інтерв'ю Владислава Савенка. Потім ця інформація з'явилася на інших інтернет-ресурсах.

Сайт  ПіК  повідомив читачів, що "Рудьковський знайшов спосіб критикувати владу?!", а потім на правах рівного доступу розмістив заяву  газети "Град Прилуки" щодо цього матеріалу та заяву  Благодійного фонду Миколи Рудьковського.

Інформацію проте те, що ще один політик збирається спробувати себе на мажоритарних виборах в Чернігівській області розмістило видання "Хвиля Десни", цитуючи народного депутата України Івана Куровського: "Йтиму справді за мажоритарним округом, а не за списком жодної партії".

"Хвиля Десни" також розмістила матеріал про банери народного депутата України Ігоря Рибакова, з яких він вітає з Різдвом Христовим та реакцію жителів Чернігівщини на незнайомого політика.

"Високий вал" першим повідомив про те, що "Фольксваген-Таурег" начальника УМВС потрапив в аварію.

***

Сайт Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії повідомив про круглий стіл для громадських діячів, який є підготовкою до всеукраїнського форуму "громадянське суспільство в Україні".

***

"Чернігівський монітор" розмістив матеріал Юрія Паперного про засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації, на якому було обговорено концепцію розбудови "Чернігівського Дитинця, комплексу історично-архітектурних пам'яток ХІ-ХІХ століть".


"Сіверщина" повідомила про "Ігри влади з нашими вулицями".

***

"Чернігівський монітор", розмістив фоторепортажі про пікетування  підприємцями чернігівської міськради та фестиваль "Чернігівська коляда".

GOROD.cn.ua має в своєму арсеналі цілі цикли фоторепортажів: "Коллекция окон Чернигова", "Приключения Седневской мумии" та "Гадают ли черниговчанки на святки?".

***

Інтернет-видання "Високий Вал" провело розслідування стосовно того, що "Магазини "КВАРТАЛ" і "СЕДАМ" торгують молочною "пальонкою"?"

***

Сайт  ПіК продовжує розміщувати моніторинг комунальних чернігівських ЗМІ за тиждень -  огляд новорічної чернігівської преси  та "Шеремет і Хоменко - обличчя комунальних газет".

"Сіверщина" підвела підсумки акції "Змусимо владу виконати рішення суду!".

"Чернігівський монітор" розпочав проект "100 найвпливовіших людей Чернігівщини", головна мета якого визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток 14:10

З 25 березня по 29 червня на Чернігівщині тривала весняно- літня нерестова заборона щодо вилову водних біоресурсів.

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни 14:04

За матеріалами Служби безпеки України Деснянський районний суд Чернігова заочно засудив місцевого мешканця за публічні заклики до війни, які він поширював через інтернет.

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 6 липня зафіксовано 3 нових випадки COVID-19: два у Чернігові та один у Козелецькому районі (хворий був госпіталізований до районної лікарні з пневмонією). Чернігівці лікуються амбулаторно.

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА 13:47

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) середньостатистичного домогосподарства Чернігівської області 2019 році зросли порівняно з 2018 роком на 15% та становили 11180 грн (в Україні – 12118 грн).

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві 13:38

Поліцейські Чернігівського відділу поліції помістили до ізолятора тимчасового тримання чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у завданні десятка смертельних ножових поранень знайомому.