Дві пропрезидентські партії у боротьбі за електорат Чернігівщини
Нарешті стало зрозумілим, хто претендує стати основними гравцями на виборчому фронті нашої області. Юрій Тарасовець очолив обласний "УДАР", а Владислав Атрошенко - новостворену "Солідарність".
Саме з цього моменту можна говорити, що провладний табір на Чернігівщині почав формуватися.
Насамперед ці дві сили об’єднують три тенденції:
1. Не дуже добре ставлення до сьогоднішньої провладної партіїї – «Батьківщини»,
2. Вони формуються з обласного центру,
3. Низький стартовий людський потенціал.
Владислав Атрошенко на прес-конференціях неодноразово підкреслював, що «БЮТ узурпував владу в державі». Всі чернігівці два останніх місяця бачили піар-боротьбу навколо «Ялівщини» двох нардепів – Атрошенко і Дубіля.
Для Юрія Тарасовця позиція міських депутатів від «Батьківщини» стосовно Ялівщини також заважає проводити успішно будівельний бізнес.
Владислав Атрошенко впевнено себе почуває у Чернігові і двох найближчих до обласного центру районах – Чернігівському і Ріпкинському, як депутат-мажоритарник.
Юрій Тарасовець до моменту очолення обласної організації, керував чернігівським міським осередком партії Віталія Кличко.
Хоча обидві пропрезидентські партії мають значні електоральні перспективи, але їх подальша розбудова буде доволі важкою.
Однією з ознак цього є те, що обидві політичні партії розбудовуються "келєйно". Прикладом цього є секретність проведення партконференцій. Жодного анонсу і запрошення не власних представників ЗМІ. Доволі велика закритість інформації про те, хто увійшов до керівних органів.
Обидві структури мають причини для такої закритості у роботі.
Юрій Тарасовець успадкував партію екс-нардепа Сергія Аверченко, з яким у нього склалися доволі прохолодні відносини. І на практиці багато хто чекає певної «зачистки» обласного осередку від людей Аверченко. А це створюватиме напругу у партійному будівництві «УДАРу», особливо напередодні виборів.
Не потрібно забувати, що пан Юрій належить до відомої на Чернігівщині родини бізнесменів Тарасовців, до яких по-різному відносяться у області. Наприклад, той же самий Владислав Атрошенко ще декілька років тому вів економічні війни з Тарасовцем-старшим.
Проти Владислава Атрошенко неодноразово виступали сьогоднішні чернігівські майданівці, які не пробачили йому членства у фракції Партії регіонів у Верховній раді.
Зрозуміло, що обидва політика будуть мати багато бажаючих приєднатися до політичний сил з високим на сьогодні рейтингом. І якщо Владислав Атрошенко буде доволі обережним у підборі кадрів, а основним критерієм відбору буде особиста відданість, то Юрій Тарасовець не буде таким принциповим у підборі кадрів, особливо у районах.
Провладний табір на Чернігівщині почав формуватися, але вже зараз зрозуміло, що його розбудова буде доволі цікавою і неоднозначною.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.