Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 02:06:06

Політичні уподобання мешканців міста Чернігові – результати регіонального зрізу

23.05.2014   08:36Агенцiя

Політичні уподобання мешканців міста Чернігові досліджував Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 17-19 травня 2014 року. Над соціологічним опитування працювало 15 інтерв’юерів, які впродовж зазначеного строку опитали 625 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 4% без урахування дизайн-ефекту.

Дослідження проводилося методом поквартирного опитування мешканців Чернігова, які досягли 18 років, на замовлення телеканалу «Дитинець».

Серед фаворитів гіпотетичних парламентських перегонів відповідно до результатів дослідженняє партія «Солідарність». Якщо вибори до парламенту відбулися б цієї неділі, за неї проголосувало б 26,4% чернігівців. З відривом у 14,3% слідує «Радикальна партія Олега Ляшка», за яку проголосувало б 12,1% від загальної кількості опитаних. Третю позицію зайняла ВО «Батьківщина» (9,1%). До партійних організацій, які подолали п’ятивідсотковий бар’єр, також відносятьсяВО «Свобода, партія «УДАР» та«Громадянська позиція». Скажіть, якби вибори до Верховної Ради відбулися вже найближчої неділі, за яку партію Ви б проголосували зараз? Цієї неділі відповідно до результатів дослідження за Петра Порошенка проголосувало б 33,9% чернігівців, за ОлегаЛяшка 12,4%, а за Юлію Тимошенко 8,6%. Дані цифри виходять з розрахунку від загальної кількості опитаних. Скажіть, 25 травня мають відбутися вибори Президента України, якщо б бюлетень для голосування був би таким, як би Ви проголосували? Інший зріз, розрахованийз відповідей опитаних, які готові взяти участь у виборах, дає наступні дані. Відповідно до них цієї неділі за Петра Порошенка проголосувало б 36,1% чернігівців, за ОлегаЛяшка 13,2%, а за Юлію Тимошенко 9,2%. Скажіть, 25 травня мають відбутися вибори Президента України, якщо б бюлетень для голосування був би таким, як би Ви проголосували? Відповіді на питання, дотичні до довіри респондентів, розподілилися наступним чином. Рейтинг ДОВІРИ Рейтинг НЕДОВІРИ

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини