Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 01:02:45

Політичні уподобання мешканців міста Чернігові – результати регіонального зрізу

23.05.2014   08:36Агенцiя

Політичні уподобання мешканців міста Чернігові досліджував Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 17-19 травня 2014 року. Над соціологічним опитування працювало 15 інтерв’юерів, які впродовж зазначеного строку опитали 625 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 4% без урахування дизайн-ефекту.

Дослідження проводилося методом поквартирного опитування мешканців Чернігова, які досягли 18 років, на замовлення телеканалу «Дитинець».

Серед фаворитів гіпотетичних парламентських перегонів відповідно до результатів дослідженняє партія «Солідарність». Якщо вибори до парламенту відбулися б цієї неділі, за неї проголосувало б 26,4% чернігівців. З відривом у 14,3% слідує «Радикальна партія Олега Ляшка», за яку проголосувало б 12,1% від загальної кількості опитаних. Третю позицію зайняла ВО «Батьківщина» (9,1%). До партійних організацій, які подолали п’ятивідсотковий бар’єр, також відносятьсяВО «Свобода, партія «УДАР» та«Громадянська позиція». Скажіть, якби вибори до Верховної Ради відбулися вже найближчої неділі, за яку партію Ви б проголосували зараз? Цієї неділі відповідно до результатів дослідження за Петра Порошенка проголосувало б 33,9% чернігівців, за ОлегаЛяшка 12,4%, а за Юлію Тимошенко 8,6%. Дані цифри виходять з розрахунку від загальної кількості опитаних. Скажіть, 25 травня мають відбутися вибори Президента України, якщо б бюлетень для голосування був би таким, як би Ви проголосували? Інший зріз, розрахованийз відповідей опитаних, які готові взяти участь у виборах, дає наступні дані. Відповідно до них цієї неділі за Петра Порошенка проголосувало б 36,1% чернігівців, за ОлегаЛяшка 13,2%, а за Юлію Тимошенко 9,2%. Скажіть, 25 травня мають відбутися вибори Президента України, якщо б бюлетень для голосування був би таким, як би Ви проголосували? Відповіді на питання, дотичні до довіри респондентів, розподілилися наступним чином. Рейтинг ДОВІРИ Рейтинг НЕДОВІРИ

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини