Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:35:10

Щодо соціально-економічної ситуації в Чернігівський області

08.04.2014   08:16

Інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Щодо ходу весняно-польових робіт

Станом на 4 квітня всі райони області приступили до посіву ярих культур. У Куликівському, Щорському, Бахмацькому та Менському районах — найвищі темпи посівної. В області фактично посіяно 84,5 тисяч гектарів ярих культур, соняшника — 6,8 тисяч гектарів.
 

Щодо співпраці влади і бізнесу

4 квітня голова облдержадміністрації провів зустріч з промисловцями та підприємцями області, під час якої були озвучені пропозиції щодо налагодження співпраці влади та бізнесу. Зокрема — зміна відношення влади до бізнесу та налагодження конструктивного діалогу, зменшення кількості перевірок від контролюючих органів, створення рівних умов для ведення бізнесу для всіх суб’єктів підприємницької діяльності тощо.


Щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств та організацій області на 1 квітня 2014 року склала 19,1 мільйонів гривень, що на 0,8 мільйонів гривень більше, ніж на 1 березня 2014 року.


Щодо державних соціальних допомог

На виплату всіх видів державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у січні – березні ц. р. спрямовано субвенції з державного бюджету на загальну суму 226 мільйонів гривень. Заборгованість відсутня.


Щодо стану фінансування виплати пенсій у квітні 2014 року

Станом на 4 квітня профінансовано коштів для виплати пенсій за квітень ц. р. у сумі 85,7 мільйонів гривень.
 

Щодо сімей, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь

Чернігівською облдержадміністрацію зроблені відповідні організаційно-розпорядчі кроки. Станом на 4 квітня звернулися за допомогою 94 особи. Зокрема, 22 особи — щодо продовження виплати соціальної допомоги, розселення потребувало 7 чоловік, працевлаштування — 4, влаштування до навчальних закладів — 5 дітей, у дитячі садки — 7 дітей. Направлено та проходять лікування 4 особи. Всі питання вирішуються і знаходяться на контролі у облдержадміністрації.


Щодо завершення опалювального сезону

7 квітня проходить планове завершення опалювального сезону. У шкільних та дошкільних навчальних закладах опалювальний сезон також завершується.


Щодо призначення заступників голови облдержадміністрації

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 2 квітня 2014 року №123-к та №124-к за погодженням з Адміністрацією Президента України, Кабінетом Міністрів України на посаду заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації призначено Журмана Сергія Миколайовича. На посаду заступника голови облдержадміністрації — Лубенцова Костянтина Володимировича.
 

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини