Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 21:44:51

Ніжинські школи ризикують залишитись без ремонту до початку навчального року

22.07.2013   14:42Агенцiя

Два місяці літа промайнули, а ремонт у школах так і не розпочали. А його потребують кілька навчальних закладів міста. Наприклад, загально освітня школа № 2 вже давно чекає, коли їй підлатають дах.

Але, нажаль, без наявності усієї готової документації на ремонт чи реконструкцію розпочинати роботи заборонено.
 
Тому, щоб пришвидшити процедуру підготовки всіх необхідних паперів в. о. міського голови Олег Кірсанов попросив допомоги в обласного керівництва. Там пообіцяли – протягом тридцяти семи діб всю документацію підготують, якщо казначейство вчасно проведе всі оплати.

А без цих дозволів та паперів на проведення робіт міська влада в навчальних закладах ремонту не розпочне. Гірким прикладом і для приватних підприємців і для очільників міста послугував випадок одного з магазинів. Господар крамниці, не отримавши всіх необхідних документів, розпочав ремонт. І до витрат на оновлення свого магазину отримав ще й сто п’ять тисяч гривень штрафу за «самовільницькі» ремонтні роботи.

Тож, якщо міська влада розпочне ремонтувати шкільні та дошкільні приміщення без дозволів – є всі шанси отримати покарання в гривневому еквіваленті. Якщо ж будуть чекати документів на ремонт – ремонту навчальні заклади дочекаються не раніше вересня, коли діти сидітимуть за партами.

http://www.uezd.com.ua/page/nizhinski-shkoli-rizikuyut-zalishitis-bez-remontu-do-pochatku-navchalnogo-roku.html
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини