Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 06:50:55

Сплата податків – запорука успіху

18.11.2011   08:57Агенцiя

Допоки сплата податків у нашому суспільстві не стала святим обов’язком кожного громадянина, надходження до державної скарбниці залежатимуть не лише від темпів економічного зростання, а і від роботи, яка проводиться податківцями з несумлінними платниками податків.

Наше головне завдання – використовувати всі наявні резерви і позитивні тенденції в економіці для забезпечення зростання надходжень до бюджету та виконання планових показників.

Вивчається постійний моніторинг податкових надходжень у розрізі кожного платника податків, тобто, як сумлінних так і тих, хто належить до групи ризику. Першочергова увага надається тим суб’єктам, у яких кількість податкових ризиків найбільша. Це ті підприємці, які не сплачують податків або сплачують їх замало.

При виникненні фінансових труднощів зі сплати податків майже у кожного підприємства є реальні важелі, що дають змогу вийти зі скрутного становища.

З метою збільшення обсягів декларування доходів суб’єктами господарювання та сплати податків до державного бюджету податківцями міста проводиться індивідуальна робота з кожним платником, які мають ознаки таких, що мінімізують податкові зобов’язання та використовують схеми ухилення від оподаткування.

Протягом 2011 року проведено 66 засідань робочих груп, на які було запрошено керівників 446 підприємств цієї категорії.

Залучаються до сплати податку на прибуток підприємства, які раніше були збитковими.

Так, заслухано 263 керівника таких підприємств, з яких 104 ліквідували збитки на суму 485,4 млн. грн., у т. ч. виведено на прибутковий рівень 54 підприємства.

Особливу увагу податківці приділяють так званим „податковим ямам” та попередженню відшкодування з бюджету безпідставно заявлених сум податку на додану вартість. Співробітники податкової міліції відпрацьовують підприємства, віднесені до категорії „податкова яма”, та суб’єкти підприємницької діяльності, що сформували від них податковий кредит.

Додаткові надходження відбуваються і за рахунок руйнування схем ухилення від оподаткування, проведення діяльності щодо упередження фактів виплати заробітної плати “у конвертах”, легалізації доходів, організації масово-роз’яснювальної роботи, зміцнення партнерських відносин із платниками податків. У результаті залучено до державної реєстрації 475 громадян, якими сплачено 44 тис. грн. податків.
Позитивні результати роботи насамперед залежать від злагодженості у роботі, сумлінності у виконанні обов’язків та партнерським відносинам з платниками податків.

Приємно відзначити, що більшість суб’єктів підприємницької діяльності у м. Чернігові – це сумлінні платники податків, які вчасно звітують і добровільно сплачують податки.

До речі, за 10 місяців до Державного бюджету податківцями міста зібрано 391,8 млн. грн., до місцевого – 375,9 млн.грн.


Олександр Марухленко, перший заступник голови комісії з проведення реорганізації ДПІ у м. Чернігові, перший заступник начальника ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини