Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 03:22:27

Мешканці без води, комунальники із роботою: за святкові вихідні у Варві сталися 7 поривів водогону

13.01.2022   13:16Агенцiя

Починаючи із кінця грудня та впродовж усіх Новорічно-Різдвяних свят в кількох багатоповерхівках мікрорайону «Нафтовик» селища Варва Варвинської територіального громади Прилуцького району сталися 7 поривів водяних труб, інформує газета «Слово Варвинщини».

Аварійна ситуація на ділянці водогону, який обслуговує три багатоповерхівки мікрорайону «Нафтовик» виникла в святкові дні грудня минулого року: спершу підтоплення виявили у розподільному  колодязі будинку №46, ліквідували перший порив, а далі – чавунну трубу на різних ділянках водогону рвало знову і знову. В наслідку комунальники виявили та локалізували сім таких поривів!

Зокрема, пориви зосередилися на ділянці мережі холодного водопостачання, що обслуговує будинки №40, 46 та 52.

Як інформує директор КП «Господар» Олександр Ломака, нині, до настання серйозніших січневих морозів, аварійну ситуацію ліквідовано. Для убезпечення водогону від перемерзання виконано ряд необхідних земляних робіт.

«Ремонт був тривалим і складними, зрештою довелося виконати заміну поліетиленовою трубою підводів до згаданих будинків. Ремонтникам дільниці водопостачання було доволі непросто працювати у зимових умовах. Залишалися чергувати і вночі, щоб відкачувати воду, трудилися, не рахуючись із власним часом, аби оперативно усунути аварію».

Він також додав, щоб мешканці будинків зазнавали менших незручностей, відключення  водопостачання на період ремонтів комунальники робилии короткотерміновими. Інформували про них через сайт підприємства, особисто мешканців будинків, щоб була змога запастися водою.

Комунальники наголошують: ситуація у  мікрорайоні  вкотре засвідчує, що і водомережі, і комунальна техніка потребують постійного оновлення: промерзлий грунт не піддавався екскаватору КП, тож технічну допомогу надало ТОВ «Журавка», а чимало земляних робіт працівникам довелося виконувати вручну.

«Більше двох десятків поривів щороку доводиться ліквідувати на різних ділянках водомереж працівникам «Господаря», і з часом їх число тільки зростатиме, адже  це тривожне господарство давно виробило свій технічний ресурс», - йдеться в матеріалі.

Поточне обслуговування водогонів, зазначають на підприємстві,  передбачене тарифами на послуги, а от дороговартісна реконструкція, модернізація  таких важливих комунікацій потребують  фінансової допомоги з місцевого чи державного бюджетів.  Щороку поетапно слід їх оновлювати, аби у майбутньому  уникнути серйозніших аварійних ситуацій і безперебійно отримувати комунальні послуги.

http://priluki.city
 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.