Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 11:54:14

Рибка стала золотою: в Україні збільшили штрафи за незаконний вилов риби

20.10.2021   09:14Агенцiя

18 жовтня 2021 року начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк на прохання телеканалу «Новий Чернігів» виступив у програмі «Факт».

Керівник рибпатруля наголосив, що з 12 жовтня 2021 року набрали чинності нові такси за незаконний вилов риби, затверджені постановою Кабінету Міністрів від 06.10.2021 за № 1039.

Так, один екземпляр незаконно виловленого сома обійдеться у 5 117 грн, сазана – 3 706 грн, товстолоба – 3 638 грн, судака – 3 587 грн, білого амура – 3 553 грн, щуки – 3 468 грн, окуня – 3 162 грн, білизни і ляща – 1 649 грн, лина і головня – 1 598 грн, карася сріблястого, чехоні, синця і рибця звичайного – 1 581 грн, клепця, краснопірки, плітки, плоскирки і бичків (крім червонокнижних) – 1 564 грн, верховодки – 85 грн, в’юна – 68 грн, йоржа звичайного – 51 грн та рака – 3 332 грн.

Начальник рибпатруля області звернувся до рибалок з проханням дотримуватися Правил рибальства, бо незаконно впіймана риба обійдеться дуже дорого. Адже прийдеться сплатити штраф, компенсацію за кожну рибину та судовий збір. Незаконна риболовля може стати відчутним ударом по сімейному бюджету порушника .

Микола Каленюк наголосив, що про всі відомі факти порушення Правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Чернігівщини (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

джерело

Останні новини Чернігівщини

Понад півтори сотні малюків народилися в жовтні у Чернігові 11:52

У жовтні 2025 року в Комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівський пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 156 дітей — 71 дівчинка та 85 хлопчиків.

На Чернігівщині поліція встановлює обставини вибуху в полі, внаслідок якого двоє чоловіків загинули та одного травмовано 11:12

Учора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що внаслідок вибуху у полі у Борзнянській громаді Ніжинського району загинули двоє чоловіків (1993 та 2004 р.н) та ще один (1973 року народження) зазнав травм.

Посилення міжнародного партнерства: в ОВА підписали меморандум з БО «Кент з Україною» 10:48

Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між Чернігівською ОДА й благодійною організацією «Кент з Україною» (Велика Британія) учора підписали перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем і засновник та керівник місії згаданої організації Джордан Мід.

Послуги без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільний ЦНАП 09:43

На Бобровиччині команда місцевого Центру надання адміністративних послуг щодня працює над тим, аби послуги були доступні кожному — у лікарні, в старостаті чи просто вдома у громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини